Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İl Başkanlığı, seçmen iletişim bürosu olarak kurulan kıl çadırda Karamanlılarla bir araya gelerek bayramlaştı.

İsmetpaşa Caddesi üzerindeki Yörük çadırında gerçekleşen bayramlaşma programına; İl Başkanı Durmuş Yıldızbaş, Merkez İlçe Başkanı M. Mustafa Gözel, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf İslam Coşgun, Milletvekili adayı Mahmut Ünüvar ve parti kademelerinin yanı sıra Karamanlılar katıldı. Programa katılan vatandaşlarla tek tek bayramlaşan milletvekili adayı Ünüvar, ‘’Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun’’ dedi.

Bayramların kültür içinde benimsenerek özel günler haline gelmesinin kadim bir tarihin ürünü olduğunu belirten Ünüvar;

‘’Dolayısıyla bayramlar, inanç ve geleneksel kültürümüzün harmanlanarak günümüze ulaşmış bir yansımasıdır. Kur’an-ı Kerim’de adı geçmesi ve değerine vurgu yapılması nedeniyle Ramazan Ayı’nın sonunda ulaştığımız bu Bayram, ilahi rahmetin taştığı müstesna bir dönemdir. Seçim sürecinin böylesi önemli bir dönemde başlaması, birlik ve beraberliğe dair hassasiyetlerimizin en yüksek seviyelere çıkmasını sağladı.

Bugüne kadar Ramazan-ı Şerif’in manevi iklimine yaraşır bir şekilde yürüttüğümüz çalışmaları, bugünden sonra da aynı çizgide devam ettireceğiz. Programımıza katılan ve desteğini eksik etmeyen tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara hep birlikte ulaşmamız temennisiyle tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramlarını kutluyorum’’ diye konuştu.