Özel Teknoloji Diş Hastanesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için eski binasını yıkarak yerine daha modern bir sağlık tesisi kurdu. Yeni binasında gazetecileri ağırlayan işletme sahibi Ahmet Yurtbaş, sağlık tesisinde diş hekimliğinin her bıranşından hizmet verildiğini ve ayrıca bununla birlikte diyetisyen ve psikolog  bölümlerinin de hizmet vermeye başladığını belirtti. 
Ahmet Yurtbaş burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  "Teknoloji diş olarak size daha kaliteli, nezih ve modern ortamda hizmet verebilmek için eski binamızı yıkıp, daha ergonomik ve ferah olan bu sağlık tesisini  sıfırdan inşa ettik. Ve artık geçen hafta itibari ile yeni binamızda hizmet vermeye başlamış bulunduk.

Butik tarzda daha özel tedavi ile hastalarımızın kendini özel hissedeceği bir ortam oluşturduk. Son teknoloji cihazları kullanarak hastalarımızı en kısa sürede ve en kaliteli hizmet vererek memnun etmeyi misyon edindik. Diş hekimliğinin her branşından hizmet veriyoruz. 
Binamız bodrum dahil 6 kattan oluşmaktadır Ayrıca üst katlarda da Yardımcı Doçent Doktor  Erdem İlgün alternatif tıp  ve fizik tedavi hizmetlerini vermeye başladı, bununla birlikte diyetisyen ve psikolog da hizmet vermeye başladılar.
İlerleyen süreçte @teknolojidis ve @tenolojisaglikmerkezi hesaplarımızdan hizmetlerimizi takip edebilirsiniz."