Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Modern Çilolata'da dün gece henüz nedeni belirlenemeyen yangın çıktı. Çıkan yangının ardından fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tayyar, söndürülmesinde emeği olan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti. 

Yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; "28.06.2022 Tarihinde Karaman Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan TAYYAR INVESTMENT / Modern Çikolata A.Ş. fabrikamızda gece 01:25 saatlerinde çıkan küçük çaplı yangında resmi kurumların ve yetkililerin erken müdahalesi sonucu herhangi bir can kaybının yaşanmadığını, üretimimize kaldığımız yerden bugün itibariyle devam edeceğimizi belirtmek isteriz.
Bu süreçte yangının söndürülmesinde desteklerini esirgemeyerek zor zamanımızda şahsen ve varlıklarını hissettirerek TAYYAR INVESTMENT ailesini onure eden;
Karaman Valimiz Sn.Tuncay Akkoyun, Karaman Milletvekilimiz Sn.Recep Şeker, Karaman Milletvekilimiz Sn.Selman Oğuzhan Eser, Karaman Milletvekilimiz Sn.İsmail Atakan Ünver, Karaman Belediye Başkanımız Sn.Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürümüz Sn.Ayhan Taş, OSB Yön.Kur.Başkanı Sn.Kemal Boynukalın, ve Ailemizin bir parçası olan tüm çalışma arkadaşlarımıza sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunarım."