İYİ Parti Milletvekili adayı Atila Zorlu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Milletvekili adayı Zorlu, İl ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Karaman'da esnaf ziyaretlerine ağırlık vererek onların sorunlarını dinliyor, dertlerine çare olabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.  
Ziyaretler esnasında Karamanlı esnaflar Zorlu'ya piyasalardaki bayram durgunluğundan dert yanarak, birçoğu ‘Vergilere yetişemiyoruz’ derken, bir kısmı da ‘Siftah bile yapmadan iş yerlerimizi kapatıyoruz’ dediler. 
İYİ Parti milletvekili adayı Atila Zorlu açıklamasında;  "Karamanlı esnafımız bu bayramda piyasalar beklentimizi boşa çıkardı diyor, vergilere yetişemiyorum diyor, personelimin maaşını ödeyemiyorum diyor, siftah yapamadım diyor. Esnafımız da vatandaşımız da borçlanarak geçinmeye çalışıyor.
Bugün yaptığımız ziyaretlerimizde, esnafımız senedimi, elektrik faturamı ödeyemiyorum diyor, ertesi güne bile olsa veresiye veremiyorum ülkede bir gecede etiketler değişiyor diyor. Esnafımızın ajandası çok kabarık ama çok az kaldı. Karaman'da birlikte tarih yazacağız birlikte kazanacağız. Esnafımıza güzel karşılamaları için teşekkür ederiz.
İYİ Parti yoksulluğu yöneten değil yoksulluğun olmadığı bir Türkiye için var. Önceliğimiz emeklisiyle esnafıyla, isçisiyle memuruyla ay sonundan korkmadığımız bir Türkiye inşa etmek olacak. 15 Mayıs'ın şafağında memleketimiz ve milletimiz için Türkiye iyi olacak" dedi.