Karaman'da AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan beraberindeki parti yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte yapımı tamamlanmak üzere olan Millet Bahçesinde incelemelerde bulundu. Çevre ve Şehircilik Müdürü Fikret Onhan Millet Bahçesinde incelemede bulunan Çağlayan ve ekibine bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile 81 ilde 81 proje kapsamında Toplu konut idaresi (TOKİ) tarafından projelendirilen Millet Bahçesi projesinde son aşamaya gelindi. Karaman'a nefes aldıracak projeyi yerinde inceleyen başkan Abidin Çağlayan millet bahçesi projesinin kente ayrı bir estetik katacağını söyledi.

Proje incelemesinin ardından açıklama yapan Başkan Çağlayan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları üzere kent merkezinde başlatılan millet bahçesi projemiz son aşamasına geldi. Bugün burada yüklenici firma yetkilileri ve Çevre ve Şehircilik Müdürümüz Fikret Onhan'dan aldığımız bilgiye göre millet bahçemiz inşallah Haziran ayı itibari ile Karamanlı hemşehrilerimizin hizmetine girecek. Kent merkezinde hayata geçecek olan bu proje kente ayrı bir estetik katacak. 7'den 70'e tüm vatandaşlarımıza hitap eden projede vatandaşlarımız yürüyüşlerini yapacak, bisikletlerini sürecek, ve gönül rahatlığı ile çocuklarını bu alandaki oyun guruplarında eğlendirebilecek. Ben projede emeği bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.