Karaman’ın Kâzımkarabekir ilçesinde faaliyetini sürdüren GOLDA Fabrikası Genel Müdürü Fatih Doğan, fabrikada 20 yılını dolduran çalışanlarına teşekkür plaketi verdi.  

Fabrika yemekhanesinde gerçekleşen programa GOLDA GIDA A.Ş. Genel Müdürü Fatih Doğan, yöneticiler ile işçiler ve basın mensupları katıldı.

Tören öncesi bir konuşma yapan Genel Müdür Fatih Doğan, şirketimiz için 20 yıl fedakârca özverili şekilde hizmet eden değerli çalışma arkadaşlarımızı tebrik etmek ve onları kutlamak için burada toplanmış bulunuyoruz. Başarının birçok önemli sebepleri vardır. Özveri, fedakârlık, istikrar, sadakat ve kararlılıktır. En değerlisi ise tırnak içerisinde çalışmaktır. Bütün arkadaşlarımız bunu fazlasıyla göstermiş ve bu konuda başarılarınızı kanıtlamış bulunuyorsunuz. Biz yöneticiler bunları görmekten son derece memnun ve müteşekkiriz. Sizlere teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerle çalışmaktan onur duyuyoruz. 20 yıl gibi uzun bir sürede fabrikamızda göstermiş olduğunuz başarıların ve hizmetlerin firmamıza katkısı çok büyüktür. Sizin gayretleriniz ve sadakatiniz sayesinde biz büyük bir aile olduk ve ailenin güçlü olması, ekip ruhu ile hareket etme el birliğiyle gönül birliğiyle mümkündür. Bizler bu konuda titizlikle ve sizlerin de desteği ile sektörümüzde daha başarılı olacağımıza eminiz. Bu uzun çalışma hayatında mücadeleniz ve emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Hepinize saygı ve selamlar sunarım. ”dedi.

Plaket töreninin ardından GOLDA Fabrikası, programa katılan gazetecilere gezdirildi.