Seçim kampanyası çerçevesinde Taşeli bölgesindeki ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Karaman Milletvekili adayı Atila Zorlu, bölgenin tek liste başı milletvekili adayı olması sebebiyle partili partisiz gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor.
Sarıveliler ilçe halkının büyük bir ilgiyle karşıladığı Zorlu'ya ‘Görmezden geldikleri sorunlarımızı en iyi sen biliyorsun, yine sen çözersin. Buralarda oyalanma’ mesajı ile Zorlu'ya tam destek verdiler.
İYİ Parti Karaman Milletvekili adayı Atila Zorlu ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamasında “Allah'ın izniyle Sarıveliler'i yeniden ayağa kaldıracağız. Ben bu yollardan seçimden seçime geçmedim. Sarıveliler’in sağlıklı altyapıya sahip kentsel dönüşüm çalışmalarını yıllardır beklediğini biliyorum. Şehir içi yollarından Alanya bağlantı yoluna, dere ıslahlarından sulama hattına, park bahçesinden sosyal donatı alanlarına kadar her türlü görmezden gelinen sorunlarınıza vakıfım. 2014 beridir göç verdiğini biliyorum. Hep birlikte çok zor günlerden geçtik ama kardelen çiçeği onca zor koşullarında yüzünü güneşe dönüp açmayı bildi. Biz yine bu dağlarda birleşe birleşe çiçek açacağız. Sarıveliler’i yıllardır süregelen üvey evlat muamelesinden birlikte kurtaracağız. Bütün zorluklarınızın ve sorunlarınızın üstesinden birlikte geleceğiz. 
Şikâyet ettiğiniz bu sorunları İYİ Parti iktidarıyla vatandaşımızı mağdur etmeden, merkezi yönetim desteğiyle Sarıveliler’i hak ettiği yere getireceğiz. 
Çünkü Sarıveliler tarihiyle doğasıyla üretimiyle ülke ekonomisine katkı veren önemli ilçelerimizden biridir. Gözünüz hiç arkada kalmasın, bunu asla göz ardı ettirmeyeceğim. Biraz daha sabır çok az kaldı. Allah hepinizden razı olsun, Rabbim beni sizlere mahcup etmesin.” Dedi.