Karaman'da AK Parti İl Teşkilatı termometrelerin eksi 8'i gösterdiği pazar günü yine kapı kapı gezerek gönül ziyaretlerine devam etti. Kar, kış dinlemeyen AK neferler çaldıkları kapıları açanlara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamını iletti.


Karaman'da her hafta gönül ziyaretleri kapsamında en az 3 bin Karamanlıyı evlerinde ziyaret eden AK Parti kadroları bu hafta rotasını Cumhuriyet, Hamidiye ve Mahmudiye Mahallelerine çevirdi. İl teşkilatının yanı sıra merkez ilçe, gençlik ve kadın kollarınında katıldığı hane ve seçmen ziyaretlerinde partiye yeni üyelerde kazandırıldı.


Herkesin oturduğu yerden slogan ürettiği bir dönemde AK Parti kadrolarının her zaman ki gibi sahada ve seçmeninin yanında olduğuna dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan “Geçtiğimiz 8 Ocak günü Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Karaman'a gelerek hemşehrilerimize seslendi. Bizlere de durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam etmemiz talimatını verdi. AK neferler olarak her hafta olduğu gibi bu hafta sonunda da binlerce hemşehrimize ulaşmak için yine sahaya indik. Cumhuriyet, Hamidiye ve Mahmudiye Mahallelerinde ikamet etmekte olan 3 binin üzerinde vatandaşımızla bir araya gelerek yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme projelerimizi anlatan broşürlerimizi onlarla paylaştık. Vatandaşlarımızın merak ettikleri sorularına ise cevap verdik. Bizler bu davaya gönül vermiş neferler olarak kar, kış, soğuk, sıcak demeyeceğiz Sn. Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Herkes konuşacak, laf üretecek ama icraatı yine AK kadrolar yapacak” dedi.